Футерування деталей від виробника

Поліуретан — надзвичайно універсальний полімер, який дозволяє отримувати широкий спектр продуктів з різними властивостями і сферами застосування. Багато предметів, необхідних для нашого повсякденного благополуччя, виготовляються з використанням численних компонентів сімейства поліуретанів. Компанія «УКРПРОМСЕРВІС» допоможе замовити футерування деталей від виробника дніпро.

Деталі футерівки, в даному випадку поліуретан, для захисту поверхонь від термічних, фізичних, хімічних і механічних пошкоджень. Завдяки футеруванню виробів поліуретаном ви даєте своїм пристроям друге життя, що дозволяє заощадити гроші і підвищити надійність вашого виробництва. Поліуретанова футерівка широко використовується в гірничодобувній і металургійній промисловості для захисту обладнання, що піддається високим рівням фізичного тиску. Поліуретанова підкладка також зарекомендувала себе як амортизатор від ударів, істирання та адгезії. За допомогою цієї технології ми відновлюємо ролики, циліндри, гвинти та інші вироби, що потребують підвищених критеріїв надійності та довговічності обладнання.

ПІСЛЯ ФУТЕРІВКИ КУПУЮТЬ:

найвища сила;
Довговічність;
Зносостійкість;
Морозостійкість;
стійкий до агресивного середовища.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПОЛІУРЕТАН ДЛЯ ФУТЕРІВКИ?

Що стосується самого матеріалу, існує два простих способи відрізнити якісний поліуретан від не дуже якісного.

Перший спосіб — за кольором. Як пояснили фахівці «Форполімеру», колір залежить від компонентів, з яких поліуретан виготовляється.

У 90% випадків поліуретан роблять на основі двох компонентів — це поліол, тобто двоосновний спирт, і ізоціонат. У результаті реакції цих двох компонентів утворюється уретанова група. Вона дуже міцна, має кристалічні властивості, які надають поліуретану високу стресостійкість.

Для виготовлення поліуретану застосовуються два види ізоцинатів: МДІ — це дефінілметилендіізоціанат і ТДІ — толуілендіізоціанат.

Відрізняються вони тим, що ТДІ має жовто-зелені відтінки, а МДІ — коричнево-червоні.

ТДІ за своїми якостями набагато перевершує МДІ. ТДІ-поліуретан більш стійкий до істиранію, ніж МДІ.

Ці поліуретани відрізняються навіть за ціною. ТДІ — дорожче, МДІ — дешевше.

Другий спосіб відрізнити якісний поліуретан від неякісного — механічний.

Спробуйте матеріал подряпати. На якісному поліуретані сліду не залишиться. На дешевих може зійти навіть стружка.