Меблі зі скла

Скло в інтер’єрі додає вашому приміщенню загадковість, освітленість, яскравість і елегантність. Сучасні європейські інтер’єри в принципі важко уявити собі без використання меблів зі скла або столів розкладних. Це, перш за все, столи — від великого обіднього до маленького журнального столика. Це і різні підставки під апаратуру, кутові полиці, квіткарки, барні конструкції і багато іншого. Скляні меблі хороша тим, що вона універсальна і впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Матеріал обробляється на високому рівні, що дозволяє дизайнерам створювати різні композиції і не боятися експериментувати. Отримані конструкції підійдуть до класичних інтер’єрів, а також приміщень в стилі бароко, модерн, рококо та ін. Однак скло може бути і самостійним матеріалом в інтер’єрі. Наприклад, дивно виглядають скляні дивани в Мінську.

Вони нагадують скульптуру, легку і тендітну, хоча насправді такі предмети здатні витримати навіть дуже важкого людини. Важливо знати про те, що скло для елементів меблів і скло для виготовлення самих меблів розрізняються за якістю. Останнє має бути набагато міцніше. У першому випадку підходить поліроване скло, у другому — облицювальні, поверхня якого може бути матовою, полірованою, з візерунками і нанесеннями. Ефектно виглядає скло в поєднанні з металом, а також абсолютно прозорі предмети меблів. Якщо ви вирішите купити, наприклад, скляне крісло, ви точно здивуєте своїх гостей і внесете родзинку в свій будинок. Не менш цікава меблі, зроблені з вигнутого скла. Прикладом служить ширма, яка має різні вкраплення і вставки з металів і дерева або розписується дизайнерами. Ці відомості можна використовувати не тільки для будь-якого стилю, але і для будь-якої кімнати. У прихожих зазвичай використовується скло в поєднанні з металом для виготовлення подзеркальном стель або дверей в шафах-купе. Фільонки виготовляються зі спеціального загартованого скла і обробляються захисним покриттям, що запобігає пошкодженню скла. Це безпечний спосіб обробки, так як навіть якщо скло розіб’ється, осколки не розсипаються./

Для спальні це поєднання каркаса ліжка з металу і засклених фасадів шафи. Останнім часом популярності набувають засклені матовим або прозорим склом дверцят, з підсвічуванням або без неї. Що використовується при цьому скло може мати нерівну поверхню і фактуру, бути одного або різних кольорів, з металевим відливом і без нього. Шанувальники вітражних стекол воліють використовувати в якості скляних вставок саме їх. Головне підібрати стиль, щоб інтер’єр виглядав гармонійно і не пригнічувався цим яскравим і цікавим елементом. Як можна було переконатися, скло використовується дуже міцне і безпечне в якості матеріалу для меблів. Також цей матеріал не вимагає особливого догляду. Меблі з загартованого скла обробляється спеціальним покриттям, відштовхуючим вологу і пил. Завдяки цьому на поверхні не залишаються сліди. Що стосується ціни на подібні предмети, вона залежить від складності використовуваної технології, від якості використовуваних матеріалів.

Добавить комментарий