На що потрібно звертати увагу при покупці бойлера?

На що потрібно звертати увагу при покупці бойлера?

Водонагрівач дозволяє підтримувати квартиру або приватний будинок в ідеальному стані, а також відповідає за гігієнічні потреби її мешканців. Ринок подібної техніки постійно розширюється, що дозволяє враховувати найрізноманітніші побажання покупців і в результаті знайти техніку, здатну забезпечити гарячою водою, як молоду пару, так і багатодітну сім’ю. Купити водонагрівач ви можете на нашому сайті, залишивши заявку прямо зараз. Ми відправимо ваш замовлення в найкоротші терміни, а ціна водонагрівача залишиться демократичною.

В якому магазині можна купити якісний бойлер?

В першу чергу при виборі бойлера звертайте увагу на кількість користувачів. На одну людину припадає не менше 20 літрів води при прийомі душа. В середньому, для миття посуду потрібно ще 10 літрів. Це означає, що одному користувачеві досить бака об’ємом в 30 літрів. Але для сім’ї з 2-3 чоловік потрібно не менше 50-80 літрів. Кількість джерел води також потрібно враховувати. Якщо бойлер підключений тільки до кухонного крану, то досить передбачити обсяг резервуара в 30 літрів. Якщо бак буде використовуватися для ванни, душа і декількох змішувачів одночасно, то буде потрібно модель на 100 літрів.

Хороший бойлер https://sdplus.com.ua/water-heaters для квартири з великим об’ємом повинен монтуватися тільки на несучі стіни. У деяких випадках установка може бути досить складним процесом, оскільки об’ємний бойлер просто неможливо встановити в невелику ванну кімнату. У цьому випадку потрібні додаткові розрахунки ваги бака, щоб знайти підходяще місце для установки.

Кращі бойлери для квартири завжди є в наявності на нашому сайті, який дозволить:

  • заощадити на покупці;
  • отримати додаткову консультацію від фахівців;
  • вибирати серед великого асортименту моделей.

Купуючи водонагрівач, зверніть увагу на його потужність. Чим вище цей показник, тим швидше вдасться підготувати необхідну кількість гарячої рідини. Для використання на кухні досить вибрати бойлер на 5 кВт. Для комфортного прийому душа потрібно техніка на 6 кВт. Для забезпечення декількох споживачів в квартирі вибирають бойлери потужністю в 20 кВт. В процесі виробництва ємності повинні використовуватися тільки довговічні матеріали, які витримають постійний контакт з водою, високотемпературне вплив і пар. В інтернет-магазині Сантехдеталь представлена саме така сантехніка.