Очищення води в своєму будинку — є рішення!

  Буріння артезіанських свердловин або пристрій колодязів на ділянці за містом не означає вирішення проблеми отримання води високої якості.

Зазвичай із зазначених джерел надходить вода, що володіє різного роду органічними забрудненнями, що містить хвороботворні мікроорганізми, що має в своєму складі сірководень, залізо і солі інших металів. Все це може зробити воду абсолютно не придатною для пиття, її іноді неможливо використовувати навіть для господарських потреб. Вирішити проблему з водою може система очищення води для вашого будинку або котеджу від компанії AquaTechnicalSystems: http://aquatechnicalsystems.com.ua/. Компанія пропонує інженерні та технічні рішення водопідготовки для будинків, бізнесів і виробництв з урахуванням всіх нових систем фільтрації, знезараження і очищення води.

У наш час склад грунтових вод в чималому ступені визначається поганою екологічною обстановкою в даній місцевості, інтенсивним дачним будівництвом. Пробуривши свердловину на пісок або облаштувавши колодязь часто виявляється, що в воді розчинені пестициди і синтетичні відходи, містяться нафтопродукти і шкідливі бактерії. А артезіанська вода, хоч і не містить шкідливих домішок органічного характеру, але має підвищену жорсткість і мінералізацію, в ній можуть бути присутніми солі марганцю, заліза, які легко відкладаються на трубах і скорочують термін служби котлів і радіаторів опалення, чинять негативний вплив на стан кухонної техніки і пральних машин.

Першим кроком в напрямку створення якісного водопостачання повинен стати аналіз води на ділянці. Брати воду на аналіз слід з дотриманням встановлених правил. Вода повинна бути доставлена ​​в лабораторію для аналізу не пізніше, ніж через шість годин з моменту взяття проби.

Після аналізу води можна визначиться зі зміною системи водоочищення та водопідготовки для котеджу, кількістю і видом необхідних фільтрів. Стандартна система повинна обов’язково включати фільтр для очищення від механічних домішок у воді, модуль для корекції хімічного складу, третій модуль служить для фінальної підготовки води і забезпечує її знезараження.

Звертайтеся до професіоналів. Замовляйте безкоштовний виїзд і консультацію фахівця і забезпечте ваш будинок і сім’ю чистої корисної водою.

Добавить комментарий