Переваги оренди будтехніки

Використання спеціальної будівельної техніки — це унікальна можливість значно спростити процес будівельних, ремонтних і монтажних робіт. В даний час можна найняти будь-який вид техніки, в залежності від виду та складності майбутніх робіт. Зробити це шкидко та вигідно можна тут.

Області застосування будівельного транспорту

У сучасному світі складно уявити зведення будь-якого об’єкта без використання спецтехніки. Це пояснюється головними характеристиками різних одиниць транспорту: вантажопідйомність, прохідність, землерийні роботи, функції укладання та ін.

Укладання і ремонт дорожнього полотна

Процес зведення доріг, а також їх подальше обслуговування передбачає використання екскаватора — навантажувача, ковзанки для укладки асфальту, самоскида для вивезення грунту і поставки щебеню, асфальтової крихти. Також в деяких випадках може знадобитися застосування гідромолота і бура.

Дані види техніки прискорюють і полегшують дорожні роботи, а також гарантують їх високу якість.

Земляні роботи при будівництві

Даний вид робіт є невід’ємною частиною будь-якої будівельної діяльності. Земляні роботи припускають: розчищення будмайданчика, риття котловану, вивезення грунту, благоустрій території після завершення будівництва.

На цьому етапі роботи не обійтися без колісних і гусеничних екскаваторів, грейдерів, бульдозерів, самоскидів, навантажувачів та ін.

Монтажні і фасадні роботи

Для проведення цього виду робіт буде потрібно така спецтехніка як автокрани вантажопідйомністю до 100 тонн — відмінна альтернатива баштовому крану, підйомники різної висоти.

Спецтехніка для зведення приватного будинку

При будівництві власного будинку не обійтися без використання будівельного транспорту, який буде необхідний на кожному етапі роботи.

Основними необхідними одиницями є: екскаватори для риття котловану, автокран, бетономішалка, самоскид. На етапі прокладки комунікацій знадобиться міні, бурова машина.

Оренда будівельної техніки

Очевидно, що спеціальний будівельний транспорт необхідний на кожній будмайданчику, в процесі великих ремонтних і відновлювальних робіт. У більшості випадків практичніше і вигідніше взяти певні види техніки в оренду. Це пояснюється рядом переваг найму спецтранспорту:

  • Вибір техніки в залежності від необхідних характеристик (вантажопідйомність, прохідність і ін.).
   • Експлуатація в рамках обумовленого періоду.
   • Значна економія коштів (оренда непорівнянна з покупкою дорогої техніки).
   • Можливість найму транспорту з висококваліфікованими робітниками.
   • Повний робочий стан всіх одиниць.

Таким чином, в певних випадках оренда спецтехніки стає єдино практичним і раціональним варіантом, ніж її покупка.