Як підібрати люстру

Світло визнано одним з найпотужніших інструментів дизайну. Це означає, що з його допомогою можна перетворити будь-який простір. Але як вибрати люстру, щоб вона могла повністю реалізувати свою функцію? Якщо це зробити без урахування певних факторів, Освітлювальне обладнання може стати всередині стороннім предметом або марною річчю. Детальніше про вибір люстр можна посмотреть на сайті https://light-deco.com.ua/.

Враховуємо деталі: як вибрати люстру для дому або офісу

Шопінг-одне з найприємніших занять. Плюс сучасні виробники пропонують фантастичний вибір обладнання. Але саме ця різноманітність все ускладнює.

Як вибрати люстру, здатну повністю задовольнити вимоги користувачів?

Для цього необхідно враховувати кілька характеристик таких ламп:

Конструкція: обладнання підвісне і стельове. Перший з них відрізнявся довгою підвіскою і досить простою установкою. Перш ніж вибрати цей тип люстри, співвіднесіть висоту стелі з довжиною штанги, ланцюга, троса або шнура, до яких вона кріпиться. Для приміщень з невеликою висотою такі пристосування не підходять, так як візуально зменшують і без того маленький простір і тільки заважають. Для невисоких приміщень ідеально підійдуть стельові світильники, що кріпляться за допомогою спеціальних кріплень;

Кількість і тип світильників: багатодоріжкові Підвісні світильники відмінно підходять для високих просторих приміщень. У невеликій кімнаті доцільніше використовувати один світильник з 2-3 малопотужними лампами. Якщо вас цікавить, як вибрати енергозберігаючу люстру, віддайте перевагу світлодіодним джерел світла. Сучасні світлодіодні світильники також відрізняються невеликими розмірами, низьким тепловиділенням і довгим терміном служби.

Перед вибором люстри перевірте тип патрона. У більшості пристроїв вони універсальні, тому замінити лампочку можна в міру необхідності;

Матеріали: люстри виготовляються з різних металів (в тому числі дорогоцінних), кришталю, скла, кераміки, шкіри, текстилю, пластику, паперу, дерева і т. д. як вибрати люстру, щоб вона була і красивою, і функціональною, і довговічною? Враховуйте особливості приміщення, в якому буде використовуватися пристрій. Так, наприклад, для кухні вибирайте Підвісні світильники з простим дизайном і матеріалами, які легко чистити. Обладнання, що використовується в дитячих садах, не повинно містити гострих або крихких деталей. А ось для вітальні вже можна купити щось елегантне і більш вишукане по дизайну.

В процесі вибору не забувайте про надійність виробника. Неякісне обладнання не тільки має короткий термін служби, але і може створювати небезпечні ситуації.