Як заощадити на покупці нових меблів

Коли ви будете закінчувати робити новий ремонт у своєму будинку, бюджету може вже не вистачити для того, щоб замінити меблі повністю. Відмінний спосіб заощадити ваші гроші – зберегти те, що вже є, те, що ви любите і те, що вам подобається. Можливо тільки щось додати нового.

Насамперед потрібно вирішити, що з існуючих предметів меблів треба залишити. Вам необхідно прийняти важке рішення, що залишається, а що викидається. Спочатку потрібно скласти план приміщення – перший крок до розуміння того, що меблів вам знадобиться. Після вимірів і складання нового макету ви побачите, що стане вам у нагоді, а що ні. Також ви легко визначите місця, де потрібно буде додати нові меблі.

Роблячи ремонт, ми рекомендуємо оновити вхідні двері. Зараз, крім вже набивших оскомину і стандартних стилів, є багато нового і незвичного, наприклад, двері в стилі Лофт. Це сучасний стиль інтер’єру, який підійде як для ремонту в новій квартиру, так і в старому житловому фонді. Для нього характерні сірі відтінки кольорів під метал і бетон. На сьогодні практично кожен виробник вхідних дверей має в своєму модельному ряді модель або навіть декілька, які добре підійдуть для стилю лофт.

То як же скомпонувати нові та старі меблі не порушивши єдність стилю? Коли ви купуєте нові меблі, вам не обов’язково дотримуватися того ж стилю, що утворений з існуючої на даний момент. Вибирайте меблі, які мають прості лінії. Їх додавання у такому стилі дасть вашому простору суттєве оновлення без серйозного збільшення бюджету.

Ніколи не помилитеся, якщо будете використовуючи традиційний стиль – стиль заснований на традиційних елементах. Він добре працює для оновлення звичайного будинку, не відходячи в зовсім іншому напрямку дизайну. Якщо у вашому будинку вже є якийсь чітко виражений стиль, прості доповнення не будуть відволікати від того, що у вас вже є. Якщо стиль вашої кімнати нейтральний і обставлений простими меблями, тоді шукайте нові динамічні предмети інтер’єру, які додадуть вашому простору нового вигляду. Купівля нових меблів та аксесуарів може вплинути на ваш будинок навіть якщо ви оберете тільки кілька предметів. Список меблів, які справляють найбільший вплив на зовнішній вигляд приміщення:

  • стільці незвичайних відтінків;
  • лава замість стільців;
  • незвичайний стіл;
  • тахти та пуфи;
  • незвичайні чохли на дивани;
  • незвичні світильники.

Підбір правильного кольору допоможе скомпонувати ваші нові та старі меблі разом. Колір – це фактор, який може пов’язати ваш старий стиль з новими меблями. Кольори як об’єднуюча функція це простий спосіб надати вашому новому стилю легкість. Деякі варіанти максимально максимально використовувати кольори у своїх кімнатах. Якщо любите колірну палітру, яка у вас є на даний момент, купуйте нові меблі та декор у тому ж кольорі. Додайте один або два нові кольори для усунення акценту.

Використовуйте аксесуари. Барвисті аксесуари можуть служити мостом між вашими новими і старими меблями – предмети мистецтва або декоративні елементи з квітами з ваших існуючих або нових меблів.