Гумовий шнур характеристики

Гумовий шнур – виріб із гуми круглого або прямокутного (квадратного) перерізу діаметром (шириною) до 63 мм, виробництво якого відповідає ГОСТ 6467-79 та індивідуальним технічним умовам. Вони використовуються для герметизації нерухомих стиків машин, конструкцій та резервуарів. Такі ущільнення можуть захистити порожнину від проникнення пилу та вологи, а також забезпечити герметизацію стиків різних компонентів. Гумові шнури знаходять широке застосування – вони використовуються практично у всіх виробничих секторах, включаючи комунальні послуги та сільське господарство. ущільнювальні шнури купити в дніпрі можна на сайті https://zavod-rti.com/shnur/.

Гумовий трос використовується для захисту порожнини від пилу та використовується для герметизації нерухомих та знімних сполук, що використовуються у сільському господарстві та народному господарстві. Найчастіше використовується гумовий шнур круглої форми, але є прямокутні шнури. Крім того, гумові шнури діляться на 3 рівні жорсткості: низький, середній та високий. Крім того, канати поділяються на дві групи:
Група 1 – Використовується у робочих середовищах, де тиск не перевищує 0,5 МПа.
Група 2 – Використовується у середовищах, де тиск не перевищує 1 МПа.
• Гумові шнури також класифікуються за сферами їх застосування:
• Термостійкість – може використовуватись у робочому середовищі від -30 до +140 градусів за Цельсієм.
• Стійкість до кислот та лугів – використовується для обробки азоту, інертних газів, води, повітря, лугів та кислотних розчинів. При цьому концентрація розчину має перевищувати 20%.
• Масло- та бензиностійкі – використовуються для роботи з бензином та олією.
• Лінія антифризу – використовується для транспортування газу та рідини в умовах низьких температур (наприклад, у холодильних камерах).
• Провід для харчової промисловості.
• Універсальний шнур живлення, який підходить для будь-яких умов експлуатації, а також для роботи з дизельним паливом та паливом.

Характеристики

Площа поперечного перерізу круглого або прямокутного гумового каната становить від 2 до 60 мм. В цьому випадку якість гумового шнура залежить від його розміру, діаметра і перерізу. Максимально допустимий тиск робочого тіла має перевищувати 1 МПа. Діапазон температур залежить від використання та матеріалу сировини, від -50°С до +140°С.
Галузь застосування
За допомогою тросів герметизуються нерухомі з’єднання в гідравлічних та пневматичних пристроях для захисту різних порожнин від впливу пилу, вологи, сміття та бруду, що потрапляють у пристрої та пристрої.